Recenzje

Płytki do stempli Born Pretty. Ta sama jakość, nowe wzory?

Hej, dziś przychodzę do was z recenzją nowych płytek do stempli od Born Pretty!

Są to moje, jak to tej pory, ulubione płytki, nigdy mnie nie zawiodły i tak samo jest tym razem.

Born Pretty wypuściło ostatnio dużo nowych wzorów płytek do stempli, co mnie ogromnie cieszy, bo stare wzory zaczęły mi się już nudzić. Bardzo czekałam na nowe i kiedy już się pojawiły, końca nowości nie widać… Co kilkanaście dni w ich sklepie można znaleźć świeże płytki, małe i duże, kocie i jedzeniowe, słowem, wszystko co tam ci w duszy gra znajdziesz w ich sklepie!

Do rzeczy, nowe płytki. Niestety trochę za nie zapłaciłam, bo ok 3$ za sztukę – dużo, nie dużo, kwestia gustu. Ponieważ mam porównanie z cenami takich rzeczy dostępnymi w Polsce stacjonarnie jak i w internecie, uważam, że 12 złotych za taką jakość to bardzo przyzwoita cena.

Wzory jak zwykle są doskonale wyżłobione, głęboko i równo. Nawet najcieńsze linie odbijają się za każdym razem bez najmniejszych problemów. Nawet większe przestrzenie, kiedy dokładnie je wypełnimy lakierem pięknie się odbijają.

No właśnie ale jak odbijać i czym żeby stemple zawsze wychodziły perfekcyjnie? O tym możesz poczytać tutaj -> LINK

Płytko z Born Pretty są świetne i naprawdę warte swojej ceny. Ich produkty zawsze są świetnej jakości. Można je znaleźć na Ali nie tylko w ich oficjalnym sklepie, ale  również w innych, często w niższych cenach.

Do ich sklepu czasami pojawiają się kupony za monetki zbierane w aplikacji AliExpress. Najczęściej są to kupony 1/3 (1 dolar zniżki przy zakupach powyżej 3). Jeszcze nie tak dawno dało się upolować kupony 1/1.01, wtedy można było szaleć 😀 O kuponach za monetki możesz poczytać tutaj -> LINK

Linki do mojego aktualnie ulubionego stempla i scraperów na dole. Stemple odbite lakierami Eveline 034 i Golden Rose rich colour 131, ale płytki współpracują z każdym lakierem, również z lakierami dedykowanymi do stempli Kads.

Linki:

2016-11-22-13-53-04

2 myśli na temat “Płytki do stempli Born Pretty. Ta sama jakość, nowe wzory?

 1. Gdyby tylko te stempelki mi się się odbijały w całości, zwykle boki są nieostre, jakieś rady?
  Płytka koronkowa jest jest świetna 🙂 ;D

 2. Jeśli stemplujesz poprzez przyłożenie stempla “na wprost” bez rolowania, to albo siła nacisku stempla jest zbyt mała, albo stempel jest zbyt twardy i wówczas brzegi wzorku na stemplu nie sięgają bocznych krawędzi paznokcia.

  Jeśli “rolujesz” to rób to raczej w poprzek paznokcia, niż wzdłuż i zawsze pamiętaj o starannym dociśnięciu stepla w obszarach brzeżnych.

  Sumując
  – nie dociskasz stempla z jednakową siłą na całej powierzchni paznokcia
  lub
  – masz zbyt twardy, sztywny stempel

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.