Inspiracje · Recenzje

Najlepsze naklejki wodne świata!

Jakie naklejki wodne kupić żeby nie przepłacić, a mieć super jakość? BORN PRETTY!

Te naklejki wodne są najwspanialsze, najlepsze i najcudowniejsze spośród wszystkich, które do tej pory kupiłam na Aliexpress!

Na chwile obecną równają się z nimi tylko naklejki z Nicole Diary, ale u nich cena jest dużo wyższa, co może być zniechęcające. Dodatkowe Born pretty wydali ostatnio serię nowych naklejek wodnych, które są szersze i dłuższe! Wielki plus dla nich za ten ruch!

Ja te naklejki kocham. Odkąd je mam, te tanie, papierowe, w zestawie po 50 sztuk poszły w odstawkę. Te naklejki są takie “plastikowe”, ale w dobrym znaczeniu. Mega cieniutkie i mają mocny klej, więc polecam dać kropelkę wody na paznokieć, żeby mieć szansę zmienić położenie naklejki.

Bardzo dobrze dopasowują się do mojej zaokrąglonej płytki, co przy tych tanich było niemożliwe. Dociskam je do płytki gąbeczką do ombre. Mega ważne jest to, że one wszystkie potrzebują białej bazy, nieważne w jakim są kolorze, zawsze biała baza! Bo nawet jeśli wzór pokrywa cały paznokieć i jest ciemny to niektóre elementy są pół przeźroczyste, więc aby otrzymać pożądany efekt – zbliżony do tego na kartoniku- biały jest potrzebny.

Naklejki bez problemu trzymają się na zwykłym mani 10 dni z myciem garów bez rękawiczek <rozpacz>. Na hybyrdach do zdjęcia, jeśli pamiętamy o odpowiednim przygotowaniu i zabezpieczeniu wolnego brzegu. Ja lubię przejechać po wolnym brzegu bloczkiem kiedy wiem, że naklejka jest już mocno przyczepiona, dzięki czemu  może być on dokładnie zabezpieczony. Pozwala to na przedłużenie życia każdego mani. Zazwyczaj na wszystkiego rodzaju pyłki czy naklejki nakładam dwie warstwy topu, tak dla świętego spokoju.

Dodatkowo polecam kupić je w całym zestawie, który kosztuje średnio około 4 dolarów. Taki zestaw zawiera 10 kartoników, po 2 wzory na każdym, czyli 20 różnych setów naklejek. Można je oczywiście kupować osobno, ale cena wtedy jest dużo wyższa.

Polecam z całego serca!

Linki:

2016-11-19-22-02-31

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.