Inspiracje · Recenzje

Holograficzne szablony

Holo jest niewątpliwie wspaniałe zawsze i wszędzie oraz na wszystkim. Nie trzeba było mnie długo przekonywać do zakupu tego taniutkiego i fajnego zestawu holograficznych szablonów.

Za ok 1,70$ otrzymujemy sześć sztuk szablonów w różnych kolorach. Na każdym szablonie mamy trzy rodzaje wzorów, po 4 sztuki. Nie mogłam się zdecydować który wzór wybrać więc użyłam wszystkich trzech.

Lakier na moich paznokciach to Monasi 046. Użyłam go pierwszy raz i oczywiście nie zawiodłam się na jakości ich produktów! Monasi w dużej większości mają wspaniałą pigmentacje, a tym razem nie było inaczej – dwie cienkie warstwy i sprawa załatwiona. Mają super fajną konsystencję, taką gładką, są idealnie gęste, nie spływają na skórki. Ostatnio mocno poszerzyłam moją kolekcje lakierów tej marki i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Niech Was nie zmyli malutki rozmiar lakierów – na własny użytek są w zupełności wystarczające. Mój słynny 135 jest ze mną już ponad rok, używam go dość często, a jak do tej pory nie zauważyłam zużycia. Są mega wydajne właśnie przez świetną pigmentację.

Aplikacja

Potnij szablony w wygodne wzory i miej je pod ręką. Następnie przemyj dyspersję koloru, a następnie bloczkiem polerskim dobrze jest zmatowić powierzchnię lakieru.

Oderwij tekturkę od spodu naklejki – rób to powoli, uważaj, żeby fragmenty wzoru na niej nie zostały.

Przyklej naklejkę do paznokcia i bardzo dokładnie dociśnij wzór do płytki. Nie spiesz się, zwróć uwagę na każdy element wzoru.

Jeśli jesteś pewna, że wszystko dobrze trzyma się paznokcia, powoli oderwij naklejkę od paznokcia, ale uważaj, czy każdy element wzoru pozostaje na paznokciu. Mi zdarzyło się, że pojedyncza kawałeczki musiałam przytrzymać kopytkiem, żeby nie odkleiły się razem z folią.

W pogotowiu przygotuj cążki lub nożyczki. Od tej części aplikacji zależy jak długo naklejka pozostanie nienaruszona na paznokciu. Trzeba obciąć elementy naklejki, które wystają poza paznokieć z jakimś 1mm marginesu. Uważam, że trzeba obcinać je nie na równo z wolnym brzegiem, ale właśnie z jakimś milimetrem odstępu. Dzięki temu naklejkę można lepiej zabezpieczyć, żeby o nic nie zahaczała.

Ja swoje naklejki pokryłam warstwą reinforce od elite99. Po utwardzeniu całość wygładziłam bloczkiem polerskim, a dopiero na to nałożyłam top.

Okazuje się, że na środkowym palcu jeden element źle zabezpieczyłam i odkleił się. Błędy laika 🙂

Bardzo podoba mi się uzyskany efekt, następnym razem muszę dokładniej zabezpieczyć paznokcie, ale jestem zadowolona z tego produktu – tani a efektowny 🙂

Linki:

Holograficzne szablony

Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony Holograficzne szablony

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.